Zlaťáci od Branžury – chovatelská stanice Zlatých retrívr

chovatelská stanice

Zlaťáci od Branžury

O NÁS

O NÁS

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice.

Jako teenager jsem si doma u rodičů vybrečela svou první zlatou holku. Jmenovala se Betty a byla mi nejlepší kamarádkou celých 12let.

Po dlouhé pauze, ve které jsem budovala rodinu, zázemí a poklidný život jsem si řekla, že je čas na další mimino. Tentokrát jsem nebrečela o psa rodičům, ale svému muži. Nakonec svolil, a tak jsem začala zkoumat jak to dneska chodí.

Když jsme kupovali Betty, tak jsem jako dvanáctiletá holka odepsala na inzerát. Psala jsem na růžový voňavý papír, pánovi Mojžíškovi z Václavovic, že si přijedu o jarních prázdninách pro fenečku.

Přijeli jsme, zůstala jako poslední v kotci, koukla na nás a bylo jasno.

Na první chovatelskou stanici, kde jsem měla vůbec šanci získat štěně jsem narazila až v listopadu 2020.

Celá nadšená jsem čekala na potvrzení březosti a následně na to, zda v bříšku vůbec fenečka bude. Byla. Hned na první fotce po porodu jsem si ji všimla a pak svůj výběr nezměnila. Vybrala jsem si Beatrice Betty.

O uchovnění jsem uvažovala jen okrajově. Spíše jsem chtěla psí kamarádku. Co jsem chtěla bylo dělat výcvik základní poslušnosti. Narazila jsem na úžasnou psí trenérku Evu Dudkovou. Výcvik nám šel jedna báseň. Bea byla a je strašně šikovná a řekla jsem si, že se o tu radost chci podělit i s někým dalším a dát i ostatním možnost být majitelem parádního hafana. Proto jsem založila chovatelskou stanici.

Zlatý retriver chovná stanice
rodokmen

Adresa

Lenka Němcová
Záhumenní 316
747 91 Štítina

Kontakt

Mobil

+420 604 80 11 75

Email

lenka.nemcova82@gmail.com

Facebook - Meta

Copyright 2022 miliweb.eu 

tyto webové stránky používají pouze nezbytné cookies